Navštivte naši fotogalerii ...
Novinky
Články
Kdo jsme
Dokumenty
Hlavní akce KRPŠ
Výbor KRPŠ
Platba příspěvku KRPŠ
Seznam členů a přispěvovatelů
Fotogalerie
Diskusní fórum
Archiv starších článků
Kontakt
Sponzoři
Doporučené odkazyArchiv starších článků >> Miss a Missák školní družiny 2006 ...


MISS – MISSÁK školní družiny 2006

autor :Lucie Orvošová

V pátek 1.12.2006 se konal ve školní družině již 5. ročník soutěže Miss – Missák ŠD 2006. Začátek byl ve 13:30. Celkem se zúčastnilo 8 chlapců a 12 dívek. Celým odpolednem provázeli dva známí moderátoři Růža Bohrijová a Ray Kontraband. V porotě zasedly Lucie Orvošová, Veronika Vaisová a Kateřina Novotná.
 

Moderátoři nejprve soutěžící představili, poté jim rozdali čísla a každý ze soutěžících si vytáhl otázku z klobouku. V červeném klobouku byli záludné otázky pro prvňáky, v zeleném pro druháky, v modrém pro třeťáky a na talíři byly nejtěžší otázky pro čtvrťáky. Někteří měli trému a trvalo jim déle, než odpověděli, ale nakonec s pomocí moderátorů nebo publika všichni nalezli správnou odpověď. Jako zvláštní soutěžící byla lesní čarodějnice Lenka Purašová, která má nejraději děti, hlavně pečené a smažené. Recept jsme bohužel nedostali.


Druhá soutěž byla volná disciplína. Děti malovaly, modelovaly, stavěly z kostek nebo měly připravené vystoupení. Děvčata hlavně malovala, tři chlapci stavěli z kostek a pouze jeden hoch a jedna dívka modelovali. Porota vyslechla také hru na flétnu, podivila se převratnému vynálezu držáku na hřebeny a shlédla riskantní karatistický kop. Na závěr soutěžního kola, předvedla lesní čarodějnice kotoul, při něm se málem srazila se dvěmi účastníky, kteří se k ní přidali.


Následovala poslední závěrečná disciplína představení masek. Proháněl se tady čert, děti strašila ježibaba, vodnice chytala dušičky, Harry Poter se učil čarovat, Bořek Stavitel předváděl letovací pistoli, indiánka a princezny se styděly, selka zatancovala, pirát zapomněl jméno své lodi, hloupý Honza rozdával koláčky, bílá paní bloudila, Červené Karkulce někdo vyjedl košíček, zato slečna prodavačka měla v košíku dobroty. Na poslední chvíli se do soutěže přihlásil kovboj, a tak musel všechny disciplíny absolvovat najednou. Porota měla velmi těžké rozhodování.

Nakonec se shodla na následujícím pořadí:

Jako 2. vicemiss – missák se umístili s číslem 11 Katka Šestáková v masce indiánky a s číslem 19 Matěj Opata v masce princezny.
1. vicemiss – missák byli číslo 12 Míša Salačová v masce čertice a s číslem 14 karatista Patrik Bízek.
Miss ŠD pro rok 2006 se stala soutěžící s číslem 7 Míša Kovaříková, která se předvedla v masce selky a po boku jí zasedl hloupý Honza, neboli soutěžící číslo 4 Tomáš Holec.
Všichni výherci obdrželi korunku, šerpu a drobné dárky.

Speciální cenu získala ještě jedna soutěžící a to lesní čarodějnice Lenka Purašová. Jako odměnu si odnesla pusu od každého dítěte.

Zúčastněným děkujeme, vítězům blahopřejeme a těšíme se nashledanou na 6. ročníku tentokrát v roce 2007.Developed & Design by TOPLINE.CZ .